Tvoje výsledky vyhľadávania

Spoločnosť Peter Urminský – GARGO sa od roku 2000 venuje stavbe krbov. V roku 2003 otvorila prvú predajňu v Piešťanoch a v roku 2005 ďalšie dve v Hlohovci a v Novom Meste nad Váhom.

Od roku 2013 má vlastné obchodné priestory v Piešťanoch na Žilinskej ceste, s možnosťou komfortného parkovania. V obrovskom showroome na ploche 2200 m2 ponúka široký sortiment kvalitných výrobkov v Krbovom, Interiérovom a Kúpeľňovom štúdiu.

Zároveň sa venuje stavebnej a developerskej činnosti a má vo svojom portfóliu aj niekoľko desiatok stavebných realizácií moderných rodinných domov v Piešťanoch a v Moravanoch nad Váhom.

Keďže poznáme nielen  celý stavebný ale i predajný proces nehnuteľností, spoločnosť celkom prirodzene obohatila svoje portfólio aj o realitné služby.

V čom spočívajú tie naše? Odpoveď nájdete v sekcii Prečo s nami 🙂 

Určite Vás zaujme

Prečo s nami?

Naše kľúčové slová v GARGO REALITY sú: komplexnosť, bezpečnosť, etika a spoľahlivosť.

Poznáme celý realitný proces a od prvej nezáväznej obhliadky pristupujeme ku všetkým krokom maximálne zodpovedne. Od analýzy trhu a stanovenia reálnej predajnej ceny, cez profesionálnu prípravu a nafotenie nehnuteľnosti, odprezentovanie v realitných médiách až po pravidelnú spätnú väzbu. Dokážeme eliminovať možné riziká, vieme pomôcť s nastavením financovania, zabezpečiť profesionálny právny servis a dohliadnuť na bezpečný priebeh obchodu a popredajný servis k spokojnosti zúčastnených strán. Prirodzene rešpektujeme v celom procese človeka, ktorý je vždy na prvom mieste. Pracujeme totiž so skutočnými emóciami, ktoré prináša život sám.  Či už je to kúpa prvého bytu s túžbou osamostatniť sa od rodičov , kúpa prvej spoločnej nehnuteľnosti, pre páry, ktoré sa rozhodli vyskúšať si spolužitie, kúpa väčšieho bytu, pri rozrastajúcej sa rodinke, kúpa rodinného domčeka pre splnenie si svojho sna, alebo naopak, predaj domu či väčšieho bytu s rozhodnutím ísť do niečoho menšieho, keď sa deti osamostatnia, keď osud cesty partnerov rozdelí…

Vieme sa plne vžiť do Vašej situácie a vždy sa snažíme nájsť tie najefektívnejšie a najcitlivejšie riešenia s individuálnym prístupom, keďže každá transakcia je jedinečná. Rozumieme Vašim strachom, obavám, neistote, ktoré sú často spojené s predajom, či kúpou nehnuteľnosti. A ceníme si Vašu dôveru, s ktorou nám vkladáte do rúk Vašu nehnuteľnosť, ktorá je Vaším domovom, či mnohokrát Vaše celoživotné úspory. Vaša dôvera je pre nás absolútne zaväzujúca.

Pre nás je dôležité, ako sa klient cíti, keď si nás vyberie.

Pretože my vieme, aké je pre Vás dôležité, byť s nami spokojný 😊

Sme tu pre Vás!

Naše služby

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností

Kompletný právny servis

Finančné a hypotekárne poradenstvo

Pôdorysy a vizualizácie

Homestaging a videoprezentácie

Geodetické služby

Posudok na trhovú hodnotu nehnuteľnosti pre dedičské konanie, podielové vysporiadavanie spoluvlastníkov ap.

Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti

Porovnať