Tvoje výsledky vyhľadávania

Vaše správy náš tešia

PREČÍTAJTE SI NAŠE REFERENCIE
Predaj 4 jednoizbových bytov v bytovom dome Albatros na Žilinskej 77 v Piešťanoch
Chceli by sme sa poďakovať za profesionálny prístup pri predaji bytov v bytovom dome Albatros, najmä čo sa týka komunikácie, rýchleho jednania, ústretovosť a príjemné vystupovanie maklérky pani Masarovičovej, s ktorou bolo radosť pracovať.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
BELUGA Trade Holding, s.r.o.
Spokojný klient
Predaj 3-izbového bytu Pod Párovcami v Piešťanoch
V súvislosti s úspešným ukončením predaja nášho bytu v Piešťanoch chceme úprimne poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, ktorá pracovala s veľkým nasadením, s odbornými znalosťami a výborným prístupom k nám. Týmto ďakujeme všetkým pracovníkom Vašej spoločnosti za úspešné vyriešenie komplikovaného obchodného prípadu.
S pozdravom Hana a Jiří R.

Meno makléra: Zuzana Masarovičová

Hana a Jiří R.
Spokojní klienti
Prenájom nadštandardných firemných priestorov na Kollárovej ul. v Piešťanoch
I’d like to once again highlight your professional attitude, competence, and responsiveness. You’ve been pleasure to work with, and I’d highly recommend your services to anyone. As a businessman exploring opportunities in my home country after living abroad for decades, I’m glad to see people like yourself improving our country’s reputation.

Meno makléra: Zuzana Masarovičová

Robert Hanacek Founder, Technology Director idea-loop.com
Spokojný klient zo zahraničia
Prenájom ateliéru v 2-podlažnom domčeku na Kollárovej ul. v Piešťanoch
Ďakujeme veľmi pekne pani Zuzane Masarovičovej za maximálne profesionálny prístup a ochotu vyjsť nám v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Jej odborné znalosti a pozitívny prístup ku klientom su veľkou devízou jej oboru. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby či maklérske poradenstvo, určite ju budeme opätovne kontaktovať.”

Meno makléra: Zuzana Masarovičová

Katarína G.
Spokojná klientka
Predaj - pozemok 13 639 m2 Sokolovce
Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, za jej trpezlivosť, milý a vysoko odborný prístup počas celého trvania obchodu, zrealizovaného v krátkom čase do úspešného konca. Všetko prebehlo fantasticky, bez jediného problému a som nadmieru spokojná so všetkými službami. Určite Vás budem odporúčať všetkým známym, ktorí hľadajú nové bývanie, alebo budú predávať svoju nehnuteľnosť.

Meno makléra: Zuzana Masarovičová

Andrea Ď.
Spokojná klientka
Prenájom nebytových priestorov na Kollárovej ul. v Piešťanoch
Spoluprácu s Vašou spoločnosťou nám odporučil priateľ. Skutočnosť predčila naše očakávanie. Nemáme dostatok času venovať sa prenájmu našej nehnuteľnosti a veľmi oceňujeme aktívny a profesionálny prístup pani Masarovičovej. Určite Vás budeme radi odporúčať našim priateľom.

Meno makléra: Zuzana Masarovičová

Soňa a Jaromír K.
Spokojní klienti
Predaj 1-izbového bytu na Teplickej ul. v Piešťanoch
Pani Masarovičová, ďakujem za efektívny a bezproblémový predaj môjho bytu a za Váš profesionálny prístup k predaju, vrátane skvelého poradenstva vo veci prípravy nehnuteľnosti pred predajom.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
Ladislav K.
Spokojný klient
Predaj 4-izbového rodinného domu v Drahovciach
Pani Masarovičová, spolupráca s Vami mi maximálne vyhovovala, nakoľko sme sa vedeli vždy v pohode dohodnúť. Mohla som sa na Vás v každej oblasti spoľahnúť a vždy ste mi bola k dispozícii, keď som potrebovala s niečím poradiť.
Vaše služby vrelo odporúčam aj iným predávajúcim.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
Beata R.
Spokojná klientka
Predaj 4-izbového rodinného domu typu bungalov vo Vrbovom
Pani Masarovičová, nebyť vás, kúpa domčeka by bola veľmi náročná. Hneď prvé stretnutie, ešte pri hrubej stavbe a s manželkou sme si vás veľmi obľúbili. Bola ste milá, usmiata, priama, nič ste nám nenútila, bolo to úžasné prvé stretnutie. Cítili sme z vás profesionalitu, ale aj ľudskosť. A prirástla ste nám k srdcu. Cítili sme, že nám naozaj ten domček prajete a túžite, aby sme si ho kúpili práve my. A za celý čas nášho trápenia ste stála pri nás a povzbudzovala nás. Nikdy sme od vás nepočuli negatívnu reakciu a vždy ste nás povzbudila do dalšieho boja. Sme vám veľmi vďační a zaviazaní.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
Barbora a Richard O.
Spokojní klienti
Predaj 4-izbového rodinného domu v Moravanoch nad Váhom
Predaj domu na Slnečnej ulici v Moravanoch prebehol hladko a rýchlo. Reakcie zo strany realitnej maklérky pani Zuzany Masarovičovej boli vždy promptné a vybavené k mojej spokojnosti.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
Zuzana M.
Spokojná klientka
Predaj 2-izbového bytu a chaty vo Vrbovom
Pani Masarovičová, ďakujem za perfektné služby, ktoré ste mi poskytovali pri predaji mojich nehnuteľností. Oceňujem predovšetkým vašu ochotu a trpezlivosť riešiť každý problém a tiež moje nekonečné otázky. Ste veľmi milá a bolo mi cťou s Vami spolupracovať.
Meno makléra: Zuzana Masarovičová
Jarmila S.
Spokojná klientka

Porovnať