0 € do 1,500,000 €

Pokročilé vyhľadávanie

0 € do 1,500,000 €

REZIDENCIA JARNÁ II. etapa – Moravany nad Váhom, posledné voľné 3-izbové byty

119,900 €
Jarná, ,
Pridať medzi obľúbené
Tvoje výsledky vyhľadávania

Ponúkame na predaj 3-izbový byt (na 1. a 2. poschodí) s balkónom v novostavbe bytového domu v srdci obce Moravany nad Váhom, na rohu ulíc Jarná a Piešťanská. Úžitková plocha bytu je 64 m2.

Dispozícia bytu je uvedená v priloženom podoryse.

Bytový dom má 3 nadzemné podlažia, na prízemí sa nachádzajú dva byty s pozemkom plus spoločný priestor. Vo vedľajšej polyfunkčnej budove sa nachádzajú veľké potraviny PT. Na 2. a 3. NP sa nachádza spolu 6 bytov, z toho 4x 3-izbový a 2x 2-izbový byt. Na priľahlom pozemku je dostatočný počet vyhradených parkovacích miest pre rezidentov, cena za parkovacie miesto je 7 000 € (nie je zarátaná v cene bytu).

Vykurovanie je elektrické podlahové, termostat je v každej miestnosti. Zdrojom TÚV je elektrický prietokový ohrievač, v kúpeľni je elektrický rebríkový radiátor.

Okná sú plastové PROWIN, 5-komorové s izolačným 2-sklom, vrátane žalúzií, vonkajšie a vnútorné parapety sú mramorové.

Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne – SECURITY. Interiérové dvere sú podľa vlastného výberu, v cene sú zárubne i kovanie.

Podlahy sú laminátové v izbách, v kúpeľni a WC je keramický obklad a keramická dlažba. V kúpeľni je na výber sprchový kút alebo vaňa.

V byte je štrukturovaná kabeláž, internet Lombard a vrátnik.

KOLAUDÁCIA V 04/2022!

V cene bytu je zahnuté dokončenie do štandardu v rozsahu: vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere vrátane zárubní a kovania, plastové okná a balkónové dvere vrátane žalúzií, keramické obklady a dlažba v kúpeľni a WC, plávajúca laminátová podlaha v obytných miestnostiach, sanita (2x umývadlo a WC Geberit), sprchový kút alebo vaňa, batérie, el. rebríkový radiátor v kúpeľni, termostat v každej miestnosti, vrátnik, predpríprava na klimatizáciu.

Pomôžeme Vám pri výbere štandardu, nie sme obmedzení dvomi – tromi možnosťami, máme k dispozícii pestrú paletu rôznych druhov. Naši odborníci Vám pripravia profesionálnu vizualizáciu kúpeľne a interiéru a poradia s výberom materiálov. Všetko zladíme podľa Vašich predstáv.

Financovanie vieme riešiť s individuálnym prístupom, hypoúver a dofinancovanie Vám ušijeme na mieru.

Všetky otázky Vám radi zodpovieme.

TEŠÍM SA NA STRETNUTIE A SPOLUPRÁCU.

 

Adresa: Jarná
Rozloha:
PSČ: 92221
Krajina: Slovenská Republika
Property Id: 20256
Cena: 119,900 €
Plocha nehnuteľnosti: 64 m2
Izby: 3
Počet izieb: 2
Počet kúpelní: 1
Počet Balkónov: 1

Porovnať